• AUTOBUS SZKOLNY

• W roku szkolnym 2022/2023 na wszystkich trasach jeździć będą autobusy szkolne.

Rodzice uczniów korzystających z dojazdów autobusem szkolnym proszeni są o wypisanie oświadczenia i przekazanie do wychowawcy klasy w nieprzekraczalnym terminie do 16 września 2022r.

Więcej informacji w zakładce "Organizacja roku szkolnego", następnie "Informacje dla rodziców" i "Dowozy uczniów 2022/2023"

• PODSUMOWANIE PÓŁKOLONII LETNICH 2022

• Słoneczna pogoda oraz wspaniałe humory nie opuszczały naszych uczniów podczas tegorocznych półkolonii letnich.

W tym roku, również nie zbrakło ciekawych, aktywnych i różnorodnych zajęć zarówno tych stacjonarnych, jak i tych poza budynkiem szkoły. To tydzień  wzajemnych spotkań, wspólnych zabaw, integracji i atrakcyjnych wyjazdów, a także doskonałych lekcji z zajęć ruchowych, z przyrody oraz lekcji bezpieczeństwa. Na zajęciach profilaktycznych dzieci dowiadywały się rzeczy przydatnych, rozwijających umiejętności rozpoznawania zagrożeń, jakie czyhają na nich w rzeczywistym i wirtualnym świecie.

Każdego dnia dzieci robiły coś ciekawego i  niepowtarzalnego.

Byliśmy w Centrum Zabaw „Galaktyka” w Grudziądzu, w kinie, w Gospodarstwie Agroturystycznych w krainie zabaw „Pikoland” w Nicwałdzie. Odwiedziliśmy nasze "Morskie Oko" małe jeziorko gminne w Rogóźnie, później udalismy sie do GOK-u w Rogóźnie, gdzie uczestniczyliśmy w zajęciach z robotyki. Fajna zabawa!

Na zakończenie półkolonii, wszyscy uczestniczyliśmy w wycieczce po Grudziądzu, zwiedziliśmy Muzeum oraz poszliśmy na wspaniały spacer przy grudziądzkich spichlerzach na Wieżę Klimek.

Z uśmiechami na twarzach, zakończyliśmy letnią przygodę. Nie zabrakło również wzajemnych podziękowań za mile spędzony czas wakacji.

Dziękujemy Wam Kochani Półkoloniści – do zobaczenia we wrześniu.